Україна підготувала відповідь на візит посланника Путіна в Берлін: подробиці

У Кабміні готуються відправляти свою делегацію на переговори

Україна підготувала відповідь на візит посланника Путіна в Берлін: подробиці

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак і міністр іноземних справ Дмитро Кулеба можуть найближчим часом відвідати Берлін для обговорення ситуації на Донбасі.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" віце-прем'єр-міністр України, міністр з реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Віце-прем'єр прокоментував візит до Німеччини заступника голови адміністрації президента Росії Володимира Путіна Дмитра Козака, який відбувся 13 травня.

"Я не почув жодної заяви з боку жодної німецької серйозної урядової інституції, тому в мене є сумніви, що там про щось серйозне була розмова... Давайте не будемо робити припущення, про що вони говорили і хто з ким говорив. Є факт польоту", - зазначив він.

Читайте також

На запитання, чи дійсно Україна готує візит Єрмака і Кулеби, як раніше повідомив "Інтерфакс-Україна", Резніков відповів:

"Давайте дочекаємось, є офіційна позиція, що є такий план. Я цьому плану аплодую. Головне, щоб не завадили цьому карантинні заходи двох держав - України і Німеччини. Але сам факт, що керівник Офсу президента, по суті, політичний радник президента в цьому процесі, і керівник нашого зовнішньополітичного відомства - це серйозний рівень".

Популярні відео

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр Олексій Резніков також в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги