"Даємо шанс Росії ухвалити рішення" — віцепрем'єр про переговори по Донбасу

Віцепрем'єр-міністр розповів, що означатиме реакція Росії на ініціативу України в переговорах по Донбасу

"Даємо шанс Росії ухвалити рішення" — віцепрем'єр про переговори по Донбасу

Про те, на що був розрахунок української влади при внесенні змін до делегації в ТКГ, розповів віцепрем'єр-міністр, заступник голови Тристоронньої контактної групи Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24".

"Головна ідея наступна: дати шанс Мінському процесу прийти до більш ефективного результату з допомогою ротації та перезавантаження. Ми даємо шанс зокрема Російській Федерації, сьогодні ухвалити рішення: якщо вони грають у гру і Мінський процес для них ширма, або хочуть, щоб все йшло тільки на їх умовах, то вони проігнорують цей пас", — сказав він.

Резніков назвав два варіанти можливої ​​реакції Росії та пояснив, про що говоритиме той чи інший її вчинок.

"Якщо вони не будуть робити ротацію, то продемонструють усьому цивілізованому світу, що несерйозно ставляться до Мінських угод, і цьому буде дана оцінка наших західних партнерів. Якщо вони приймуть це і проведуть ротацію, то люди, які вже шість років в цьому процесі ... вони взагалі не здатні про щось домовитися. Це навіть на психологічному рівні. У них наратив такий, що просто сказати "так" на якусь пропозицію вони не можуть фізично. Тому є можливість просто зробити ротацію", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше  Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про реакцію союзників України на запропоноване президентом Володимиром Зеленським розширення української делегації в Тристоронній контактній групі.

Джерело Україна 24 Теги