Переговори по Донбасу: віце-прем'єр відповів на звинувачення Росії

За словами Олексія Резнікова, історія "Мінська" знає і заморожування, і відновлення

Переговори по Донбасу: віце-прем'єр відповів на звинувачення Росії

Віце-прем'єр-міністр України, міністр з реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков в ефірі каналу "Україна 24" відповів на звинувачення Росії у зриві переговорів Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо Донбасу.

Як відомо, представник Росії в ТКГ по Донбасу Борис Гризлов звинуватив Україну в небажанні виконувати Мінські домовленості і зриві переговорів. Незадоволення Гризлова викликала відмова Києва від переговорів з представниками бойовиків "Л/ДНР".

За словами Резнікова, його російський візаві "був засмучений і злегка нервував", коли робив свою резонансну заяву. Коментуючи можливість зриву переговорів, він зазначив:

"Поняття зірвані переговори - дуже умовна конструкція. Вони можуть бути перервані, в них може бути перерва. З 2016 мінський процес був заморожений. Сторони зустрічалися, спілкувалися, але ніякого просування не було. Рамкову угоду про розведення сил і засобів в окремих пунктах було прийнято в 2016 році. Але прогресу не було ніякого".

За його словами, тільки восени 2019 року "було задано новий тон, перед паризьким самітом відбулося розведення сил у Станиці Луганській, Золотому, Петровському, запрацював міст, люди стали користуватися можливістю і перетинати лінію розмежування».

Як підкреслив віце-прем'єр, "історія "Мінська" знає і заморожування, і відновлення".

"Але я розраховую на мудрість основних гравців. Борис Гризлов досвідчена людина, яка керувала Державною Думою. У кожного є свій певний задум, свій тактичний хід. Ми до цього з розумінням ставимося. Він скучив і засмучений був, оскільки Леонід Кучма не зміг взяти участь. Борису В'ячеславовичу було некомфортно без Леоніда Даниловича, тому він трохи нервував", - заявив Рєзніков.

На думку віце-прем'єра, російська сторона нервується через відсутність Кучми. тому що Кучма підписував з Кремлем договір про дружбу, а також Будапештський меморандум, які порушила РФ.

Популярні відео

Нагадаємо, віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков також розповів в ефірі "Україна 24", якої риторики дотримується Кремль на переговорах щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги