У "Слузі народу" розповіли, кому хочуть дозволити подвійне громадянство

Депутатка розповіла, про що йдеться в законі про подвійне громадянство, і чи зможуть його отримати громадяни Росії

У "Слузі народу" розповіли, кому хочуть дозволити подвійне громадянство

Закон про подвійне громадянство скоро буде ухвалений парламентом. Про це заявила нардеп від фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24".

"Я впевнена, що ми найближчим часом проголосуємо цей законопроєкт. Його правильна назва "Про спрощення отримання громадянства для деяких категорій". Цей законопроєкт рекомендував профільний комітет, де голова не зі "Слуги народу". Також його підтримують асоціації діаспори, які ще кілька років тому виходили з цією ініціативою, але тодішня влада її не підтримала. Але ми добре пам'ятаємо інаугураційну промову Володимира Зеленського, і він чітко дав сигнал тим українцям, які зараз проживають на інших територіях, що буде можливість за спрощеною процедурою отримати громадянство України", — розповіла депутатка. 

Читайте також "За фактом у нас вже є подвійне громадянство": політолог розповів, чи потрібен закон.

Кравчук пояснила, про які категорії громадян іде мова.

"Я одразу хочу спростувати міф, про який говорить "Європейська солідарність" — це не легалізує "паспорти" ОРДЛО. Якраз все, що стосується держави-агресора (Росії - ред.), буде окремо прописано і будуть додаткові підзаконні акти, і вона не буде у списку з отримання спрощеної процедури. Але виняток буде — люди, які зазнають політичних репресій у Росії, і люди, які мають інше громадянство та служать у лавах збройних сил (України)", — пояснила вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше депутат від фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка заявив, що ухвалення закону про подвійне громадянство не на часі. Він зазначив, що національні інтереси України вимагають відсутності подвійного громадянства.

Джерело Україна 24 Теги