Експрем'єр назвав головну проблему України за версією іноземців

Володимир Гройсман порівняв програми дій нинішнього і минулого Кабміну

Експрем'єр назвав головну проблему України за версією іноземців

В Україні відсутня спадкоємність політики, кожна наступна влада починає діяльність з руйнування того, що робили їхні попередники.

Таку думку висловив в ефірі каналу "Україна 24" колишній прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. За його словами, іноземні політики вважають це серйозною проблемою України.

"Зараз є проект, який називається "Велике будівництво". Це один в один програма нашого уряду "Капітальний ремонт країни". Ті самі об'єкти будуються. Але тут є, я б сказав, спадкоємність - ми залишили певні справи, і їх прийняли", - зазначив він.

Читайте також

Саме такої спадкоємності політики, на його думку, зазвичай не вистачає Україні.

"Я колись розмовляв з одним із серйозних світових політиків, він мені сказав: знаєш, у чому проблема України? У тому, що ви починаєте щось робити, доходите до якоїсь межі, потім у вас йде зміна влади, приходять нові, вони все руйнують, створюють щось нове, і потім інші їх змінюють... Ви ніколи не доходите до мети, ви завжди кидаєтесь з боку в бік. Я з ним згоден", - підкреслив Гройсман.

Експрем'єр нагадав, що дороги починав будувати уряд Гройсмана:

"Аеропорт «Одеса»: згадайте, капсули закладали ми. Ми запустили Фонд інновацій, Фонд енергоефективності, Нову українську школу, Національну службу здоров’я – прототип страхової медицини. Ми почали підвищувати пенсії, підвищили мінімальну зарплату. Ми віддали країну у хорошому стані".

Політик заначив, що рух з боку в бік – від одного рішення до протилежного, працює проти України і проти її успіху:

"Сьогодні головне завдання – рятувати економіку. І тут є кілька аспектів: налагодити медичний сегмент виходу з карантину, вирішити питання сплати податків в бік справедливості і, можливо, відтермінування платежів, спростити доступ до кредитів і підтримати зайнятість, - сказав Володимир Гройсман. - Я хотів би завершення тих планів, які ми починали – децентралізації, вдосконалення пенсійної системи, системи охорони здоров’я. Я хотів би, щоб Україна зростала".

Популярні відео

Нагадаємо, раніше експрем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі "Україна 24" розповів про "суперкризу", з якою зіштовхнулася Україна.

Джерело Україна 24 Теги