Запуск громадського транспорту: гучній заяві Зеленського дали пояснення

За словами політолога, позиція президента щодо коронавірусу відображає суперечливу ситуацію

Запуск громадського транспорту: гучній заяві Зеленського дали пояснення

Заява президента Володимира Зеленського про необхідність відкриття громадського транспорту в Україні є політичною настановою Кабміну.

Таку думку в ефірі "Україна 24" висловив політолог Володимир Фесенко. За його словами, Зеленський коментує питання, яке є компетенцією уряду, щоб вказати міністрам на їхню помилку.

"Я думаю, що це можна сприймати як політичну настанову. Давайте будемо реалістами - і попередній і чинний уряд були створені президентом Зеленським… Саме президент визначає кандидатуру прем'єра і майже всіх міністрів. У нього є політичний контроль над урядом щодо заходів карантину, протидії епідемії. У нас є штаб по боротьбі з епідемією. Очолює цей штаб президент", - сказав експерт.

Читайте також

Фесенко зазначив, що "в даному випадку діють суто політичні механізми".

"Позиція президента відбиває суперечливу ситуацію. Я думаю, тут була помилка уряду. Уряд чомусь не врахував, що якщо знімаються карантинні обмеження щодо діяльності деяких сервісних закладів, закладів громадського харчування, відновлюється робота малого бізнесу, то треба продумати і транспортне сполучення", - додав політолог.

Як відомо, президент Володимир Зеленський 18 травня під час наради з питань запобігання поширенню COVID-19 прокоментував питання роботи транспорту в Україні.

"Якщо вже вирішили відкривати транспорт, то треба вирішувати місцевій владі відкривати його там, де вони бачать можливість забезпечення безпеки. Люди виходять на роботу, і їм треба дати можливість добиратися. Головне - пам'ятати про безпеку", - зазначив Зеленський.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше радник мера Києва Володимир Бондаренко в ефірі "Україна 24" розповів, коли київська влада планує запустити громадський транспорт.

Джерело Україна 24 Теги