Рада займеться "Великим будівництвом" Зеленського - подробиці від нардепа

Депутатка від "Слуги народу" розповіла, якими законами займуться в Раді

Рада займеться "Великим будівництвом" Зеленського - подробиці від нардепа

Про програму "Велике будівництво" і законопроєкти, які розгляне парламент, розповіла депутат від фракції "Слуга народу" Олена Шуляк в ефірі каналу "Україна 24".

"Завтра розглядатимемо законопроєкти, пов'язані з реалізацією президентської програми" Велике будівництво". Вони стосуються того, щоб при капітальному ремонті автомобільних доріг спростився порядок отримання дозволів", — сказала вона.

Депутат запевнила, що на якості доріг це не відіб'ється.

"По-перше, вся проєктна документація проходитиме експертизу, а по-друге, органи контролюватимуть якість доріг. До того ж це стосується початку реконструкції, а потім буде розглядатися введення в експлуатацію, де буде жорсткий контроль. Це скорочуватиме терміни будівництва і справлятися з поставленими завданнями", — розповіла вона.

Також, за словами Шуляк, розглянуть законопроєкт про нові методи ціноутворення при тендерах на будівництво автомобільних доріг, що дозволить все краще контролювати та зробити процедуру ціноутворення прозорішою.

Ще один законопроєкт на порядку денному стосується обов'язків виробників будівельних матеріалів декларувати технічні характеристики продукції.

"Це теж крок до європейських регламентів, і я сподіваюся, що з ухваленням цього закону в Україні покращиться якість матеріалів", - сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив упевненість, що "антиколомойський закон" буде оскаржено в Конституційному суді.

Джерело Україна 24 Теги