"Зараз не на часі" - депутатка від "Слуги народу" про закон, про який просив Зеленський

Закон про подвійне громадянство депутати хочуть відправити в комітет на доопрацювання

"Зараз не на часі" - депутатка від "Слуги народу" про закон, про який просив Зеленський

Про долю законопроекту про подвійне громадянство розповіла народна депутатка від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, ми у своїй фракції наполягатимемо на тому, щоб відправити цей закон повторно на перше читання в комітет. Це потрібно зробити за процедурою — він має бути винесений в зал на голосування, проголосований і відправлений. На мою особисту думку, це набере необхідну кількість голосів. Я згодна з усіма, хто говорить, що зараз це не на часі. Коли у нас тривають бойові дії на сході, йтиме підготовка до місцевих виборів. Всі маніпуляції з громадянством можуть бути сприйняті як такі, які можуть вплинути на результат в борів, ніхто цього не хоче", — сказала вона.

Депутатка вважає, що попри те, що президент закликав розглянути цей закон, його не варто приймати до місцевих виборів.

"Так, це ініціатива президента. Але питання подвійного громадянства — це таке питання, яке викликає дискусію, роз'єднання. Тому якщо він буде відправлений на доопрацювання в комітет, інші депутати це підтримають", - сказала вона.

Читайте також

Популярні відео

Раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив упевненість, що "антиколомойський закон" буде оскаржено в Конституційному суді.

Джерело Україна 24 Теги