У "Слузі народу" назвали головну особливість майбутніх місцевих виборів

Народний депутат Олександр Качура розповів, чому можуть не відбутися місцеві вибори і як їх проводитимуть

У "Слузі народу" назвали головну особливість майбутніх місцевих виборів

Місцеві вибори восени обов'язково проведуть попри вірогідність спалаху коронавірусу. Про це заявив народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Місцеві вибори в жовтні відбудуться стовідсотково. Неможливо перенести вибори, оскільки дата зазначена в Конституції. Є дві підстави, щоб перенести вибори: введення надзвичайного стану і голосування за зміни до Конституції 300 голосами депутатів. Ані перший, ані другий варіант не є реалістичним, вибори однозначно будуть, по новому виборчому законодавству за відкритими списками тощо", — сказав він. 

Водночас депутат зазначив, що наступні місцеві вибори можуть стати першими в Україні без зустрічі виборців з кандидатами.

"Навіть якщо будуть якісь карантинні заходи, вони дозволять людям проголосувати з дотриманням дистанції й так далі. Можливо, будуть більші черги, але… Дійсно, це можуть бути перші вибори, які відбудуться без зустрічі виборців з кандидатами", — сказав він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше політичний та економічний експерт Валерій Клочок розповів в ефірі "Україна 24", що проведення місцевих виборів на Донбасі стане "каменем спотикання" для української влади

Джерело Україна 24 Теги