Шмигаль може втратити посаду – експерт назвав причину

Питання про зміну глави Кабміну можуть підняти вже найближчим часом, вважає Валерій Клочок

Шмигаль може втратити посаду – експерт назвав причину

Правляча коаліція у Верховній Раді може незабаром підняти питання про відставку прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Такий прогноз озвучив в ефірі "Україна 24" політичний та економічний експерт Валерій Клочок.

"Ситуація із Кабінетом міністрів Шмигаля складається не дуже втішно для нього самого. Народні депутати небезпідставно висловлюють критику саме на адресу цього документу (програми уряду – ред.). Це всього 9 сторінок, які за своєю суттю в принципі логічні, тому що визначають пріоритети, до яких має рухатись влада. З огляду на програмну ціль, документ виглядає пристойно. Але дуже багато депутатів "Слуги народу" дуже негативно висловлюються щодо дій уряду", - наголосив експерт.

Читайте також

На його думку, у правлячій більшості "немає абсолютної підтримки їхнього ж прем’єр-міністра".

"Це означає, що найближчим часом буде підніматися питання про його відставку. І дійсно, 10 комітетів Верховної Ради сьогодні вже ухвалили рішення про те, що ця програма їх не задовольняє , а в будь-якому випадку це питання буде ставитись на голосування", - сказав Клочок.

Популярні відео

Нагадаємо, політичний та економічний експерт Валерій Клочок також розповів в ефірі "Україна 24", що проведення місцевих виборів на Донбасі стане "каменем спотикання" для української влади

Джерело Україна 24 Теги