"Це шлях до російської пастки" - експрем'єр вважає, що Україні загрожує катастрофа

Україна залишається під загрозою повномасштабної російської агресії, вважає Арсеній Яценюк

"Це шлях до російської пастки" - експрем'єр вважає, що Україні загрожує катастрофа

Президент Росії Володимир Путін хоче зруйнувати Україну як незалежну державу за допомоги Мінських домовленостей.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявив експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

"Україна стримала російську агресію. Без сумніву, ми зробили це за підтримки наших західних союзників та вільного світу. Але Україна і досі в оточенні Росії і під загрозою повномасштабної російської агресії. У нинішніх умовах я глибоко переконаний, що Мінські домовленості - це не просто дорога в нікуди, це домовленості, які ведуть прямісінько у російську пастку", - наголосив експрем'єр.

Читайте також

За його словами, росіяни спонукають Україну "легітимізувати своїх маріонеток через так звані місцеві вибори та дивні робочі групи з представниками Донецька і Луганська".

"Я переконаний, що в нинішніх умовах виконання Мінських домовленостей у російській інтерпретації - це катастрофа для українського народу і української держави. Найкращою відповіддю має стати єдина позиція з Європейським Союзом. Нам потрібне потужне лідерство ЄС і США. Путін має усвідомити, що він не зможе вирішувати свої проблеми за рахунок України", - зазначив Яценюк.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше голова фракції "Голос" у Верховній Раді Сергій Рахманін в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що Мінський процес - це труп, який оживити вже неможливо.

Джерело Україна 24 Теги