Нардеп подав до суду на колег від "Слуги народу" і пояснив причини

Нардеп Антон Поляков розповів, чому він подав до суду на депутатів Дмитра Разумкова і Данила Гетманцева

Нардеп подав до суду на колег від "Слуги народу" і пояснив причини

Позафракційний нардеп Антон Поляков подав позов проти депутатів від партії "Слуга народу" Дмитра Разумкова та Данила Гетманцева. Подробиці він розповів в ефірі каналу "Україна 24".

"Це правда, є позов, він стосується порушень регламенту Верховної Ради в частині проведення комітету і проведення засідання, коли було розглянуто законопроєкт про банки та коли він був проголосований. Тут немає ніяких особистих претензій, просто відповідачі повинні бути ті, хто був головними на комітеті та на засіданні Ради - відповідно Гетманцев і Разумков. Якби комітет вів заступник Гетманцева, то він був би відповідачем. Якби Стефанчук вів засідання Ради замість Разумкова, то він був би відповідачем", — пояснив депутат.

Поляков заявляє, що було допущено багато порушень в процесі роботи.

"Щодо стенограми, було неодноразово порушення регламенту. Хотів би зауважити, що цей законопроєкт був винесений на комітет ВР вже після того, як змінився наш уряд — і всі законопроєкти, подані минулим Кабміном (Гончарука), мали бути відкликані. Фактично там порушень море. Наші вимоги — щоб такі їх дії були визнані незаконними", — сказав депутат.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги