Коронавірус на Буковині: мер і голова ОДА "не поділили" ліжка

Мер Чернівців стверджує, що в місті лишилося 10 ліжок для хворих на коронавірус, голова ОДА говорить про 35

Коронавірус на Буковині: мер і голова ОДА "не поділили" ліжка

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що на Буковині, зокрема в Чернівцях, вистачає ліжок для хворих на коронавірусну інфекцію. Проте, міський голова Олексій Каспрук наполягає, що в лікарнях залишилося лише 10 ліжок.

«2516 буковинців мають офіційно встановлений діагноз інфікування коронавірусом, з них тільки 590 людей госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно вдома або вже одужали. Неправда і категорична брехня те, що на Буковині закінчуються місця в лікарнях. Є перша хвиля госпітальних хворих, там 60% ліжок уже зайняті», - наголосив Осадчук.

Читайте також: Коронавірус в Україні: Ляшко пообіцяв зростання кількості хворих і назвав цифру

За його словами, загальний фонд ліжок, який можна використати в області – 2730, зараз лише 590 зайняті.

«Коли ви чуєте, що у місті Чернівці лікарні переповнені, то треба знати, що Чернівецькі міські лікарні – мініатюрні, там по декілька десятків ліжок. І тому вони заповнені, а не тому, що це величезна лікарня, яка вщент забита. Але навіть вчорашнє управлінське рішення і підказка департаменту охорони здоров’я ОДА – і о чудо, побачили додатково 35 ліжок в міських лікарнях. Тому тут не потрібно маніпулювати», - зазначив голова Чернівецької ОДА.

Раніше мер Чернівців Олексій Каспрук повідомив, що в лікарнях міста лишається 10 ліжок для хворих на COVID-19.

«У місті залишається стабільно важка динаміка. Лікарні заповнені, влада готується розгортати тимчасовий шпиталь у спортивній залі. Також місту не вистачає медичного персоналу», - заявив Каспрук.

Популярні відео

Нагадаємо, експрем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Кабінету міністрів і Міністерства охорони здоров’я з вимогою негайно вжити заходів у зв'язку зі спалахом коронавірусу у Чернівецькій області.

Джерело Україна 24 Теги