Гроші від МВФ і "новий" податок: в "Слузі народу" розповіли про плани

Депутатка Євгенія Кравчук не сумнівається в тому, що перешкоди для підписання закону про банки будуть подолані

Гроші від МВФ і "новий" податок: в "Слузі народу" розповіли про плани

Депутатка Верховної Ради, заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук в ефірі каналу "Україна 24" розповіла про чергове засідання парламенту, яке відбудеться 19 травня.

"У вівторок одним з перших питань розглянемо ці постанови (про скасування результатів голосування за закон про банки - Ред.), вони будуть відхилені, і закон буде підписаний президентом", - сказала депутатка.

Читайте також

Кравчук зазначила, що "ще не бачила конкретних кроків" щодо подання "антиколомойського закона" до Конституційного суду.

"Але я думаю, це станеться. Це ніяк не вплине на меморандум з МВФ, КС, як ви знаєте, може і роками розглядати, тому це не зупинить отримання коштів", - сказала Кравчук.

За її словами, порядок денний ще не сформований, комітети подаватимуть пропозиції, парламент повертатиметься до планової роботи.

Також депутатка прокоментувала введення податку на розвиток культури, про який раніше заявляли в "Слузі народу".

"Це не створення нового податку, навпаки, це зниження існуючого ПДВ, тобто існуючого податку, з 20% до 7%, а в деяких випадках до нуля. Йдеться про підтримку креативних індустрій і діяльностей в них. Для чого це? Для того , щоб здешевити ці послуги і розширити споживання, а також дозволити креативним індустріям, частина з яких перебуває в тіні, вийти з тіні. В європейських країнах була доведена ефективність такого кроку", - зауважила Кравчук.

Популярні відео

Нагадаємо, інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу "Україна 24" висловив упевненість, що "антиколомойський закон" буде оскаржено в Конституційному суді.

Джерело Україна 24 Теги