"Це ляп": ексрадниця Януковича жорстко розкритикувала голову МЗС

Ганна Герман вважає, що професійних дипломатів в Україні не залишилося

"Це ляп": ексрадниця Януковича жорстко розкритикувала голову МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба має піти у відставку після заяви, що відносини України і США потрібно "здати в хімчистку".

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловила екс-радниця колишнього президента Віктора Януковича, народна депутатка України V-VII скликання Ганна Герман.

"Після того, як я почула від одного з керівників українського МЗС, що українсько-американські відносини потрібно здати в хімчистку, я зрозуміла, що професійних дипломатів на керівних посадах в Україні немає", - заявила Герман.

На її думку, ніхто не захоче мати справу з "керівниками, які дозволяють собі такі ляпи".

"Уявіть, щоб таке дозволив собі якийсь західний дипломат. Це що, означає, що ваш національний костюм у плямах, ви маєте щось темне в своїй діяльності? Після таких речей треба виганяти людей", - зазначила екснардеп.

Раніше голова МЗС України Дмитро Кулеба порівняв відносини України і США з костюмом, якому потрібна хімчистка. Про це він заявив, коментуючи "україногейт" у США - скандал щодо імпічменту президенту Дональду Трампу.

Популярні відео

Нагадаємо, народна депутатка України V-VII скликання Ганна Герман також заявила в ефірі "Україна 24", що Україна повинна підтримувати свій великий бізнес, інакше йому на зміну прийдуть американські та китайські олігархи.

Джерело Україна 24 Теги