"Антиколомойський закон" можуть відіграти назад - банкір назвав умову

Коли криза мине, партія "Слуга народу" зробить реверанс в бік Ігоря Коломойського, впевнений Фурса

"Антиколомойський закон" можуть відіграти назад - банкір назвав умову

Інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі телеканалу «Україна 24» висловив упевненість, що «антиколомойський закон» буде оскаржений в Конституційному суді.

«Я впевнений, що оскарження «антиколомойского закону» в Конституційному суді буде. Ми знаємо досвід ухвалення рішень Конституційним судом. На жаль, він керується політичною волею, а не Конституцією. Рішення Конституційного суду залежить від того, яка буде політична воля на той момент», - зазначив Фурса.

Читайте також: В НБУ назвали головну мету "антиколомойського закону"

За його словами, партія «Слуга народу» була змушена піти на ухвалення цього закону, тому що дефолт був би набагато гіршим сценарієм.

«Але коли криза мине, коли допомога (МВФ – ред.) не буде такою критичною, цілком можливо вони відіграють і зроблять реверанс в бік Коломойського», - наголосив експерт.

Популярні відео

Нагадаємо, Верховна Рада 13 травня ухвалила "антиколомойський закон" у другому читанні. Це рішення підтримали 270 нардепів. "Антиколомойський закон" відкрив Україні шлях для подальшої співпраці з МВФ.

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк в ефірі "Україна 24" заявила, що ухвалення законопроекту про діяльність банків загрожує Україні "банкопадом".

Джерело Україна 24 Теги