"Антиколомойський закон" хочуть скасувати: в "Голосі" розповіли, чим відповідатимуть

Нардеп від "Голосу" прогнозує, що буде п'ять-сім спроб скасувати закон про банки

"Антиколомойський закон" хочуть скасувати: в "Голосі" розповіли, чим відповідатимуть

Депутат Верховної Ради Ярослав Железняк від фракції "Голос" в ефірі каналу "Україна 24" розповів, яка доля чекає постанову про скасування голосування за "антиколомойський закон", яку подав депутат Антон Поляков.

"Я думаю, що процедура буде дуже проста - до пленарного вівторка 19 травня регламентний комітет цю постанову - я впевнений, що буде ще більше постанов - розгляне і порекомендує Верховній Раді її відхилити", - сказав нардеп.

За його словами, "після цього ми її відхилимо, і вже голова парламнта і президент мають повне юрідичне право підписати цей закон".

"Поки немає порядку денного, але я більш ніж упевнений, що саме такий сценарій чекає цю постанову. Думаю, що ще п'ять-сім постанов буде з цього питання ", - сказав Железняк.

Читайте також

Нагадаємо, після ухвалення закону про банки (270 голосів "за") депутат Антон Поляков подав проект постанови про скасування голосування, і поки цей проект не буде розглянутий, закон не зможе бути підписаний головою Ради Дмитром Разумковим для передачі на підпис президенту.

Популярні відео

Раніше в ефірі "Україна 24" нардеп від фракції "Голос" Роман Лозинський заявив, що кожен українець був пограбований на 4,5 тис. гривень, коли держава була змушена рятувати від банкрутства ПриватБанк.

Джерело Україна 24 Теги