Що буде, якщо "антиколомойський закон" скасують - політолог дав прогноз

Політолог зазначив, що при певному розвитку ситуації Україна незабаром може не отримати грошей

Що буде, якщо "антиколомойський закон" скасують - політолог дав прогноз

Політолог Олексій Голобуцький в ефірі каналу "Україна 24" розповів, чим загрожує Україні визнання "антиколомойського закону" неконституційним.

"Якщо закон проголосований, нам почнуть фінансування, а потім наш Конституційний суд визнає це незаконним, і все це закінчиться, думаю, що найближчі гроші після такого обману ми отримаємо нескоро, якщо взагалі з нами захочуть мати справу міжнародні фінансові структури. Тобто обдурити таким чином ніяк не вийде", - сказав Голобуцький.

Читайте також

13 травня Верховна Рада ухвалила так званий антиколомойський закон, заборонивши повертати неплатоспроможні банки колишнім власникам. За ухвалення в цілому законопроекту №2571-д проголосували 270 депутатів при мінімально необхідних 226.

Після цього депутат Антон Поляков подав проект постанови про скасування голосування, і поки цей проект не буде розглянутий, закон про банки не може бути підписаний головою Ради Дмитром Разумковим для передачі на підпис президенту.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше інвестиційний банкір Сергій Фурса в ефірі "Україна 24" прокоментував законопроект про банківську діяльність і назвав його "законом про справедливість".

Джерело Україна 24 Теги