"Рятівну пігулку завернули в шмат лайна": нардеп про резонансний закон

У Батьківщині запропонували вирішити долю ПриватБанку окремим законом

"Рятівну пігулку завернули в шмат лайна": нардеп про резонансний закон

Народний депутат України від "Батьківщини" Андрій Ніколаєнко розкритикував законопроект про діяльність банків і пояснив, чому його політсила не голосуватиме за "антиколомойський закон".

В ефірі каналу "Україна 24" Ніколаєнко заявив, що "нам рятівну пігулку завернули в величезний шмат лайна".

"Нам потрібна допомога від МВФ? Довели країну... Без цієї допомоги банально буде такий касовий розрив влітку, що без траншу МВФ не зможемо виплачувати пенсії. Тому ми настільки від них залежимо, що ухвалюватимемо під диктовку закон", - підкреслив Ніколаєнко.

Читайте також

Нардеп висловив переконання, що Раді треба було виписати окремий закон, який би стосувався ПриватБанку.

"Але я стверджую, як член парламентського комітету з фінансової і банківської діяльності, що в цьому законопроекті є низка норм, які абсолютно не стосуються ПриватБанку, але які фактично виводять з юридичного поля країни Україна рішення керівництва Національного банку, яке було не дуже чесним або дуже нечесним", - заявив він.

При цьому депутат висловив переконання, що документ буде ухвалений, оскільки голосів "і без мене вистачить".

Популярні відео

Зазначимо, у Верховній Раді 13 березня планують розглянути "антиколомойський закон" у другому читанні. Голосуватимуть за спеціальною процедурою, щоб прискорити розгляд тисяч поправок до документа.

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") розповів, що законопроект про банки дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і всіх соціальних виплат.

Джерело Україна 24 Теги