У Порошенка оцінили шанси прийняття Радою скандального закону

Олексій Гончаренко оцінив шанси на ухвалення документу

У Порошенка оцінили шанси прийняття Радою скандального закону

Верховна Рада на засіданні 13 травня має високі шанси ухвалити законопроект про діяльність банків, відомий як "антиколомойський закон".

Про це в ефірі каналу "Україна 24" розповів народний депутат від партії "Європейська солідарність" (лідер - Петро Порошенко) Олексій Гончаренко.

"Я думаю, шанси дуже високі. Дуже складно буде кому-небудь пояснити, чому він не голосує за цей закон. Ми всі бачимо, як на наших очах колишні власники ПриватБанку намагаються повернути контроль над ним після того, як платники податків вклали у ПриватБанк 155 млрд гривень. Кожна людина в Україні, від немовляти до сторічної, вклала по 4 тис. грн. А тепер це намагають забрати колишні власники через нашу "найчеснішу" судову систему", - заявив Гончаренко.

За його словами, "голосуватимуть не всі точно, але більшість буде".

Читайте також

Зазначимо, у Верховній Раді голосуватимуть за законопроект про діяльність банків за спеціальною процедурою, щоб прискорити розгляд тисяч поправок до документа. 

Голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що законопроект про банки дозволить Україні забезпечити стабільність курсу гривні і всіх соціальних виплат.

Нагадаємо, раніше народний депутат Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що в "Слузі народу" хочуть на засіданні Верховно Ради підняти питання про звільнення голови Національного банка України Якова Смолія

Джерело Україна 24 Теги