Заступник Саакашвілі розповів, чим займатиметься Нацрада реформ

Заступник голови виконкому Нацради реформ Олександр Ольшанський розповів, що робитиме рада в найближчі тижні

Заступник Саакашвілі розповів, чим займатиметься Нацрада реформ

Чим займатиметься Нацрада реформ, розповів Олександр Ольшанський, заступник нещодавно призначеного голови виконкому цієї ради Міхеіла Саакашвілі в ефірі каналу "Україна 24".

"Це консультативний орган, туди входять президент України, голова Верховної Ради, прем'єр-міністр, міністри, голови парламентських комітетів, тобто люди, які мають всю повноту влади. Якщо ця рада збереться і щось підтримає — у неї ніяких повноважень, але люди, що входять до неї, мають 100% повноважень, тому рада може імплементувати свої рішення через своїх членів", — пояснив він.

Ольшанський назвав перші кроки Національної ради реформ в найближчі тижні.

"Рада збереться приблизно через 3-4 тижні, з Саакашвілі ми щодня зустрічаємося. Перше засідання виконкому ради може бути вже в середу. Перші кроки очевидні - економіка, податкова система, дерегуляція бізнесу, запит суспільства на справедливість (це стосується не тільки судової влади, ми хочемо вивчити та запропонувати рішення в цій сфері). Президент може поставити задачу, ми будемо спілкуватися з фахівцями в певних галузях із залученням міжнародних експертів. Іноді потрібен погляд з боку, оскільки зсередини системи можна не все помітити", — розповів він.

Популярні відео

Раніше гендиректор телеканалу "Мтаварі" Ніколоз Гварамія в ефірі каналу "Україна 24" розповів, навіщо Україні потрібно призначення Міхеіла Саакашвілі в органи влади.

Читайте також

Джерело Україна 24 Теги