Коли вийдуть з карантину Україна і Верховна Рада — в "Слузі народу" дали відповідь

Нардеп Микита Потураєв розповів, коли парламент почне працювати в повному режимі, коли розглянуть антиколомойський закон і як Україна вийде з карантину

Коли вийдуть з карантину Україна і Верховна Рада — в "Слузі народу" дали відповідь

Як працюватиме Верховна Рада в режимі послаблення карантину, розповів народний депутат від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв в ефірі каналу "Україна 24".

"Нам непотрібно голосувати за повернення до нормального режиму роботи. Але попередньо ми та інші фракції обговорювали, що ми повернемося до нормального режиму роботи з 18 числа", — сказав він.

Читайте також: Чи продовжать заборону російських соцмереж — в "Слузі народу" дали відповідь

Що стосується всієї країни, то для неї вихід з карантину повинен бути плавним, вважає депутат.

"З карантину ми будемо виходити обережно. Ми можемо побачити за статистикою, що ми, можливо, перебуваємо на піку (захворюваності - ред). Ситуація стабільно висока. Ми всі розуміємо, що карантинні норми були виправдані. Багато що залежить і від місцевої влади. Зараз не на часі розслаблятися, тому що хвороба потроху поширюватиметься, а за прогнозами експертів, восени всі країни чекає друга хвиля. Ми повинні бути до неї готові. Виходимо з карантину обережно і не поспішаємо", — сказав він.

Також депутат розповів, коли в парламенті планується розгляд банківського закону і скільки часу це займе.

"На засіданні 13 числа планується працювати повний день. Закон про банки, я думаю, що за півдня розглянемо", — сказав він.

Також планується розглянути низку законів, які спрямовані на поліпшення економічної ситуації в країні. Порядок денний насичений, депутати працюватимуть увесь день, додав Потураєв.

Читайте також

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги