Переговори щодо Донбасу: гучній заяві Єрмака дали пояснення

Переговорний процес йде в вигідному для України напрямку, вважає військовий експерт

Переговори щодо Донбасу: гучній заяві Єрмака дали пояснення

Україна повинна залучити в Тристоронню контактну групу по Донбасу представників Донецької і Луганської областей, які переїхали з ОРДЛО на підконтрольні території.

Таку думку висловив в ефірі "Україна 24" військовий експерт Михайло Притула, коментуючи заяву глави Офісу президента Андрія Єрмака про те, що в переговорах повинні брати участь представники окупованих територій Донбасу.

"Якщо пан Єрмак говорить, що буде залучати представників Донбасу, які живуть в Києві на Троєщині - це той маркер, який нам може сказати про те, що процес йде в вигідному для України напрямку. Інтереси народу Донбасу представлятимуть адекватні представники Донбасу, які виїхали звідти і орієнтуються на європейські цінності", - заявив Притула.


Читайте також


Як зазначив експерт, вибори представників Донбасу було б правильно провести на контрольованій Україною території.

"Тоді б ми отримали легітимних представників Донбасу на переговорах", - сказав він.

Як відомо, глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що представники окупованих територій мають увійти до складу української делегації на переговорах щодо Донбасу. При цьому він наголосив, що Україна "ніколи не буде вести ніяких переговорів з так званими "ЛНР/ДНР".

Нагадаємо також, що президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі, ввівши до неї чинних представників влади. До делегації увійшов віцепрем'єр Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

Український дипломат Василь Філіпчук в ефірі "Україна 24" пояснив рішення Зеленського щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги