Рішення Зеленського щодо Донбасу: журналіст розповів, що це дасть

На переговорах у Мінську точиться запекла психологічна боротьба

Рішення Зеленського щодо Донбасу: журналіст розповів, що це дасть

Президент Володимир Зеленський, оновивши склад української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання на Донбасі, продемонстрував готовність України рухатись далі.

Про це розповів в ефірі "Україна 24" генеральний директор "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко.

"Перш за все, підвіщення українського представництва в ТКГ – це ідея надати рух цьому процесу, який стоїть на місці. Зміна людей – це дійсно пожвавлення. Що це дасть напряму? Я не думаю, що зараз в Україні хтось очікує на безпосередні результати буквально завтра", - зазначив Мартиненко.

Читайте також

За його словами, для Зеленського такий крок – це демонстрація намірів, "тому що в Мінську іде не тільки боротьба аргументів і дипломатів, це також психологічна боротьба, інформаційна боротьба".

"Україна показала: тепер ми хочемо іти далі, ми призначили урядовців і депутатів – і тепер м’яч на полі Росії. Тому в інформаційній сфері це крок вперед. Що стосується реальних результатів – треба розуміти, що ми чекаємо від мінської групи прямо зараз. Сьогодні-завтра чекати прориву неможливо", - наголосив журналіст.

Мартиненко нагадав, що мінська група – це своєрідний виконавчий орган, який реалізовує рішення, досягнуті в переговорах у "нормандському форматі".

"На сьогодні це взаємний обмін особами, які утримуються сторонами, припинення вогню, розведення військ на певних ділянках, і взагалі – нам треба охолоджувати цей конфлікт, адже він досі гарячий", - сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський підвищив статус української делегації в Тристоронній контактній групі, ввівши до неї чинних представників влади. До делегації увійшов віцепрем'єр Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

Український дипломат Василь Філіпчук в ефірі "Україна 24" пояснив рішення Зеленського щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги