Екс-прем'єр розкрив заповітну мрію Путіна

Президент РФ бачить себе основним тоталітарним лідером у світі

Екс-прем'єр розкрив заповітну мрію Путіна

Президент Росії Володимир Путін мріє про "нову Ялтинську конференцію", щоб з лідерами західних країн поділити світ на сфери впливу.

Про це в ефірі "Україна 24" заявив експрем'єр-мінстр України Арсеній Яценюк, коментуючи 75-ту річницю завершення Другої світової війни.

"Володимир Путін мріє про Ялту... Він хоче бути тут як основний новий тоталітарний лідер, який розділяє світ, і хоче повернути свої сфери впливу. Він хоче забрати Україну, мислить про поневолення балтійських країн, про відновлення Радянського Союзу", - заявив Яценюк.

Водночас, експрем'єр висловив упевненість, що плани Путіна не здійсняться, і що Україна завершить війну з Росією "на умовах, які потрібні і вигідні виключно українській державі – повернення Донецька, Луганська і Автономної Республіки Крим".

Читайте також: Путін застряг у машині часу - експрезидент Латвії

Популярні відео

Польський і європейський дипломат Ян Томбінський в ефірі "Україна 24" також припустив, що Путін сподівається на "Ялту-2".

"Нова Ялта завжди існує як варіант, оскільки завжди є чимало людей, у яких є спокуса отримати певний квазікомфорт через підписання якоїсь прагматичної угоди чи домовленості, щоб розв'язати численні проблеми, які стоять перед політиками. Ми маємо винести уроки із минулого, маємо проаналізувати досвід політики замирення агресора. Замирення агресора завжди веде до війни", - зазначив Томбінський.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше перший голова незалежного сейму Литви Вітаутас Ландсбергіс в ефірі "Україна 24" пояснив, чому президент Росії Володимир Путін напав на Україну.

Джерело Україна 24 Теги