Разумков анонсував обмеження для журналістів у Раді через карантин

Рада не може відкритися повністю, зазначив спікер

Разумков анонсував обмеження для журналістів у Раді через карантин

У Верховній Раді України в умовах карантину через коронавірус зберігаються обмеження на роботу журналістів.

Про це розповів в ефірі програми "Хард з Влащенко" на телеканалі "Україна 24" спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

"За поточний рік, поки ми були в режимі локдауну, і журналісти працювали на 3 поверсі, пресслужба дала чітку інформацію, хто працював щодня. У Раді сьогодні акредитовані понад 3 тис. осіб. Об'єктивно за цей проміжок часу одночасно максимально було 120, в щоденному режимі - близько 80 журналістів, які по черзі перебували в стінах Верховної Ради і висвітлювали нашу роботу. Ми поки що не можемо повністю відкритися, у нас продовжують працювати журналісти на балконі, як дозволяють норми на квадратний метр, близько 30 камер будуть функціонувати, і паралельно зараз до 40 осіб працюватимуть в частині кулуарів, відкритій для роботи. Це відбуватиметься в порядку живої черги, хто прийшов - зайшов, працює, потім людина йде, заходить інша", - сказав спікер.

Читайте також: У Зеленського немає підстав розпускати Раду - Разумков

Також спікер Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24" не виключив введення локдауну в Україні через зростання захворюваності на коронавірус.

"Епідемічна ситуація сьогодні є однією зі складових існування держави, це без перебільшення. Якщо ми говоримо про можливий локдаун - дійсно, він можливий. Будемо сподіватися, що ми пройдемо цей етап, не потрібно буде застосовувати серйозні обмеження, як раніше, але до цього потрібно бути готовими в усіх напрямках, починаючи від медичного. Все залежить від нас. Якщо ми будемо дотримуватися елементарних норм, поширення ковіду буде менше, ніж сьогодні", - зазначив він.

Джерело Україна 24 Теги