У "Слузі народу" розповіли, коли Рада вийде з карантину

Нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура розповів про режим роботи парламенту і про те, які законопроекти розглянуть депутати

У "Слузі народу" розповіли, коли Рада вийде з карантину

Про режим роботи парламенту під час карантину розповів нардеп від партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Ми повинні бути рівними з усіма громадянами. Верховна Рада якщо і збиратиметься, то на позачергові засідання. Коли ВР виходить з карантину, а вся країна залишається – це точно неправильний підхід. Коли вся країна вийде з карантину, тоді Верховна Рада повинна перейти до звичайних пленарних засідань", — сказав він.

Також нардеп розповів про законопроєкти, які готуються до розгляду.

"Є декілька законопроєктів (які стосуються карантину через COVID-19 – ред.), але вони торкаються підтримки бізнесу, в першу чергу: мова про зниження податків, податкових пільг і так далі. Комітет податкової політики розробив декілька законопроєктів. Ми лише кілька хвилин назад отримали точний порядок денний (позачергового засідання 12 травня - Ред.). І я зараз вивчаю весь перелік законопроєктів. Зрозуміло, що ключовим буде питання – це програма дій уряду, підтримка бізнесу, банківський законопроєкт, за допомогою якого ми виконуємо вимоги МВФ щодо отримання траншу кредиту", — пояснив він.

Популярні відео

Читайте також

Нагадаємо, раніше 7 травня Верховна Рада проголосувала за закони про страхування медиків і про тестування на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги