Ці закони треба було ухвалювати раніше — політолог про голосування в Раді 

Політолог Максим Джигун розповів, наскільки актуальні закони, ухвалені 7 травня в парламенті

Ці закони треба було ухвалювати раніше — політолог про голосування в Раді 

Ухвалення законів про страхування медиків та про тестування на коронавірус, за які 7 травня проголосувала Верховна Рада, прокоментував політолог Максим Джигун в ефірі каналу "Україна 24".

"Я оцінюю законопроєкти (проголосовані в Раді) прогресивно і позитивно, оскільки вони на часі. Сьогодні можемо робити висновок про те, що однією з топ-тем в українському інформаційному просторі є питання забезпечення лікарів і те, як вони захищені від коронавірусу", - сказав він.

За словами Джигуна, "і перший законопроєкт, який стосувався збільшення кількості тестувань, і той законопроєкт, який стосувався обов'язкового страхування лікарів, вони є потрібними, їх, очевидно, треба було ухвалювати раніше".

"Але маємо те, що маємо, і добре, що в цей час, коли вже в інших країнах пандемія іде на спад, у нас ухвалили ці рішення. Можливо, вони надалі допоможуть зберегти життя наших лікарів і суспільства в цілому", — сказав він.

На позачерговому пленарному засіданні 7 травня депутати ухвалили закони про страхування лікарів у разі інфікування коронавірусом - закон "Про внесення змін до статті 39 Закону України" Про захист населення від інфекційних хвороб (щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, і членів їх сімей)"; і закон про безкоштовне обов'язкове тестування на COVID-19 (закон" про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення потенціалу системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19"). На засіданні були присутні, згідно з реєстрацією в сесійній залі, 317 народних депутатів.

Читайте також

Теги