Гройсман об’єднує прогресивні патріотичні сили в регіонах

Мета партнерства - спільна участь у наступних виборах

Гройсман об’єднує прогресивні патріотичні сили в регіонах

Політична партія "Українська Стратегія Гройсмана" (УСГ) та Всеукраїнське об’єднання "Платформа Громад", представлена в радах різних рівнів Івано-Франківщини, заявили про стратегічне партнерство. Відповідні домовленості підписали в Івано-Франківську голови партій – Володимир Гройсман та Олег Гончарук.

Мета партнерства – співробітництво на регіональному та загальнодержавному рівні, представництво і захист інтересів громад, спільна участь у наступній парламентській кампанії. Серед пріоритетних тем співпраці – виправлення допущених чинною владою помилок у реформі децентралізації, просування ідей підтримки громад – у контексті адміністративного управління, повноважень та фінансового забезпечення, а також спільна участь у виборчих кампаніях усіх рівнів, включаючи парламентську.

Читайте також: Гройсман: Гроші МВФ треба не заховати, а використати на потреби громадян та на економіку

"Ми закладаємо традицію об’єднання людей, які  знають свою справу і вміють її робити. Справжні лідери з нами. Ми починаємо шлях, і цей шлях буде достойним. Ми повинні запровадити нову політичну культуру і нову якість відповідальності", - прокоментував домовленості лідер УСГ Володимир Гройсман.

"Коли ми вперше заявили про свою партію, про намір йти на вибори – ми чули багато негативу і критики, але результат, як кажуть, на табло. Ми поставили собі амбітні цілі і досягли їх на місцевих виборах 2020 року. Ми готові йти далі", - зазначив Олег Гончарук.

Фото: Facebook/Володимир Гройсман

Теги