"Справа безперспективна": Рябошапка про відкрите проти нього провадження

Екс-генпрокурор відповів на звинувачення у приховуванні даних про великий кредит на купівлю нерухомості

"Справа безперспективна": Рябошапка про відкрите проти нього провадження

Колишній генпрокурор України Руслан Рябошапка назвав безперспективним кримінальне провадження проти нього у справі про декларування недостовірної інформації та одержання неправомірної вигоди.

Про це він розповів в ефірі каналу "Україна 24", коментуючи звинувачення у приховуванні даних про великий кредит, взятий його дружиною на купівлю будинку у Франції.

"Ми кредит у Франції дійсно взяли. З 2016 року ми цей кредит декларуємо так само, як і скільки коштів ми за нього платимо. З цього року один з ображених прокурорів, якого ми звільнили внаслідок переатестації, вирішив написати заяву, спочатку на адресу САП. Там прокурори подивились заяву і не знайшли жодних підстав. Для того щоб розпочати провадження, прокурор оскаржив ці дії у суді, і суд зобов’язав антикорупційну прокуратуру все-таки відкрити провадження перевірити цю інформацію в процесуальному порядку", - розповів Рябошапка.

Читайте також

За його словами, ця справа "не має жодної процесуальної перспективи".

"Достатньо просто взяти довідку із французького банку і показати, що цей кредит був і є – і ми як погашали його, так і погашаємо досі, і ще років зо 20 будемо погашати його", - пояснив він.

Популярні відео

Джерело Україна 24 Теги