У "Слузі народу" вказали на небезпечний момент у страхуванні медиків

Нардеп нагадала, що під кожен законопроект потрібні гроші

У "Слузі народу" вказали на небезпечний момент у страхуванні медиків

Законопроект про страхування медпрацівників, який Верховна Рада має розглянути на позачерговому засіданні 7 травня, потребуватиме додаткових великих коштів з державного бюджету України.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла народний депутат від фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк, коментуючи законопроект.

"Мене як депутата з фінансового комітету турбує, що ми в гонитві за тим, як сподобатися виборцю, можемо забути, що бюджет наш не гумовий. Під кожен законопроект, для якого потрібно гроші, спершу треба спитати в Мінфіна, чи є в нас достатньо коштів, щоб покрити всі ці забаганки", - заявила нардеп.

За її словам, ми можемо стикнутися з тим, що "бюджет може з цим не впоратись, а потім люди почнуть подавати судові позови, вигравати їх".

"І ми матимемо окрім цієї суми ще сплачувати людям компенсацію, якщо вони виграють в ЄСПЧ", - заявила Василевська-Смаглюк.

За словами нардепа, в України сьогодні "6 млрд заборгованості перед людьми за невиконані рішення судів".

Популярні відео

Нагадаємо, у Верховній Раді на позачерговому засіданні 7 травня планують розглянути законопроекти про страхування медичних працівників, які можуть постраждати від COVID-19.

Політолог Володимир Фесенко розповів, в чому полягає проблеми зі страхуванням лікарів в Україні.

Джерело Україна 24 Теги