"Особливо не афішуємо": Сивохо розповів, що з його Платформою примирення

Ексрадник секретаря РНБО говорить, що вибрав "тактику малих кроків"

"Особливо не афішуємо": Сивохо розповів, що з його Платформою примирення

Колишній радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо продовжує роботу над так званою Національною платформою примирення.

Про це Сивохо розповів в ефірі телеканалу "Україна 24".

"У мене надія, що ми рухатимемося в бік миру... Ми (Платформа примирення - ред.) продовжуємо працювати below the radar - нижче рівня радара - тим паче, що цьому сприяє карантинна ситуація. Ми продовжуємо спілкування з людьми", - заявив він.

Читайте також

Сивохо зазначив, що "щойно повернувся з Донбасу".

"Ми проводимо консультації, залучаємо фахівців - не диванних, а які працювали наживо в різних країнах. І, звичайно, ми робимо тактику малих кроків - наведення порядку на нашій території, робота з жителями "сірої" і "червоної" зон. Робимо це, не особливо афішуючи", - пояснив він.

Популярні відео

Нагадаємо, колишній шоумен Сергій Сивохо був призначений радником секретаря РНБО в жовтні 2019 року. Він заявляв, що займатиметься питаннями реінтеграції Донбасу. У березні 2020 року він був звільнений з посади після скандалу з презентацією Національної платформи примирення, коли учасники війни на Донбасі звинуватили його в тиражуванні тез російської пропаганди.

Теги