"Є бажання Росії": дипломат про шанси України повернути Донбас

Василь Філіпчук вважає, що ситуація для Києва склалася сприятлива

"Є бажання Росії": дипломат про шанси України повернути Донбас

Росія сьогодні показує прагнення до врегулювання конфлікту на Донбасі, в результаті Україна може розраховувати на проведення місцевих виборів в ОРДЛО.

Таку думку висловив в ефірі каналу "Україна 24" український дипломат Василь Філіпчук.

"Є підтримка з боку західних партнерів, є, на моє переконання, з боку Росії бажання якимось чином продемонструвати прогрес щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. Думаю, що шанси на те, щоб досягти домовленості про проведення виборів і відновлення суверенітету, є", - заявив Філіпчук.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський оновив склад української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях. Тепер до неї увійшов, зокрема, віцепрем'єр-міністр, міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

Популярні відео

Нагадаємо, дипломат Василь Філіпчук, коментуючи рішення Зеленського щодо оновлення складу української делегації в Тристоронній контактній групі, заявив, що бажання повернути Донбас і Крим до складу України перетворюється з риторики на справжню державну політику. За його словами, такий крок президента поклав край "іграм зі статусом переговорів".

 

Теги