Переговори щодо Донбасу: дипломат пояснив несподіване рішення Зеленського

Ігри навколо статусу переговорів завершені, вважає Василь Філіпчук

Переговори щодо Донбасу: дипломат пояснив несподіване рішення Зеленського

Президент України Володимир Зеленський, оновивши склад делегації в Тристоронній контактній групі по Донбасу, показав готовність до реальних кроків для повернення окупованих територій.

Таку думку висловив в ефірі каналу "Україна 24" український дипломат Василь Філіпчук.

Зазначимо, що президент Володимир Зеленський оновив склад української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях. Тепер до неї увійшов, зокрема, віцепрем'єр-міністр, міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, народні депутати та заступники міністрів.

"Всі переговори раніше велися на межі - з одного боку, начебто позиція держави, але там не було людей, які обіймали офіційні посади. Це були такі ігри зі статусом переговорів... І завжди можна було зробити крок у бік, сказати "ми тут ні до чого, там держоргани нічого не роблять", - нагадав Філіпчук.

Читайте також

"Тому надання нового рівня є позитивним. Це показує, що бажання повернути Донбас і Крим до складу України перетворюється з риторики на справжню державну політику. Це рішення символічне, але має хороший практичний вимір", - вважає Філіпчук.

Популярні відео

Нагадаємо, колишній посол США в Україні Джон Гербст раніше заявив, що президент Росії Володимир Путін має дві причини, щоб зупинити війну на Донбасі.

Теги