У "Слузі народу" повідомили, коли і навіщо збереться Рада

Депутат Олександр Качура розповів про позачергове засідання Верховної Ради, яке ініційоване опозицією

У "Слузі народу" повідомили, коли і навіщо збереться Рада

Про позачергове засідання парламенту і його порядок денний розповів народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

Він прокоментував інформацію деяких ЗМІ про те, що голова парламенту Дмитро Разумков скликає позачергове засідання Верховної Ради за ініціативою опозиційних фракцій вже поточного тижня, не чекаючи 12 травня, дати наступного позачергового засідання.

"Я можу це підтвердити. Підписано розпорядження, і у четвер о 14.00 розглядатиметься законопроєкт, який стосується страхування медичних працівників під час пандемії і всіх карантинних заходів. Опозиційним фракціям вдалося зібрати підписи, це їх законодавче право як суб'єктів законодавчої ініціативи. Ми зберемося, думаю , за годину проголосуємо необхідні законопроекти. А наступне засідання відбудеться, як і планувалося", — сказав він.

Раніше про те, що засідання парламенту відбудеться раніше запланованого, розповів народний депутат України від фракції "Європейська солідарність" Олег Синютка. За його словами, 157 підписів зібрані та передані до парламенту, "щоб зібрати вищий законодавчий орган української влади та вирішити питання страхування українських лікарів".

Читайте також

Популярні відео

Теги