Відволікає від роботи: "слуга народу" висловилася про чутки щодо відставок у Кабміні

Євгенія Кравчук розповіла, чи є в парламенті обговорення відставок міністрів

Відволікає від роботи: "слуга народу" висловилася про чутки щодо відставок у Кабміні

Обговорення можливих відставок у Кабміні заважає його роботі, заявила депутатка від "Слуги народу" Євгенія Кравчук у програмі "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24".

"Я б зараз не називала ані відомства, ані прізвища, безвідносно до оцінок колег. Все це відвертає міністрів від нормальної роботи, всі читають якісь новини, хто в якому телеграм-каналі написав яке прізвище, який депутат висловив свою думку. Такі серйозні речі як кадрові зміни потрібно обговорювати, коли є предмет розмови. Ані заяв про відставку, ані натяків про те, що ті чи інші міністри писатимуть заяви, я не бачу. Я навіть не знаю, за чию відставку збирають підписи в парламенті", — сказала вона.

Читайте також: Верещук анонсувала відставки в Кабміні: розмови не тільки про міністра оборони

Популярні відео

За словами Кравчук, предметних обговорень конкретних міністрів на цей час немає.

"Загалом, якщо такі процеси відбуваються, ці постанови ні про що юридично не свідчать. Комусь персонально не сподобався якийсь міністр - це не означає, що постанова виноситься на голосування. Винятком був пан Степанов, коли ми дійсно голосували за його відставку без написання заяви за власним бажанням. Зараз предметних розмов я не бачу. Уряд повинен працювати в штатному режимі, а у вересні в нас буде зустріч з президентом, можливо, якісь питання обговоримо. Але зараз нехай працюють і показують результат", - сказала вона.

Нагадаємо, 13 липня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав заяву про відставку, пізніше з'явилися чутки про нові звільнення в уряді.

Журналіст Дмитро Гордон заявив, що слідом за відставкою Авакова з Кабміну можуть звільнити глав Мін'юсту Дениса Малюську і Міноборони Андрія Тарана.

"На нас чекають ще декілька відставок. У мене була розмова з президентом, я завжди кажу в очі те, що думаю. Я вважаю, що, наприклад, міністр юстиції Денис Малюська — це непорозуміння... Думаю, Тарана теж протягом декількох днів на посаді міністра оборони не буде. Парад з нагоди незалежності України прийматиме інша людина", — заявив журналіст.

Джерело Україна 24 Теги