Є три людини, слова яких достатньо, щоб піти у відставку - Малюська

Міністр юстиції прокоментував чутки про своє можливе звільнення

Є три людини, слова яких достатньо, щоб піти у відставку - Малюська

Чутки про свою відставку прокоментував у програмі "Велика п’ятниця" на телеканалі "Україна 24" голова Мін’юсту України Денис Малюська.

"Уявлення не маю. Знову ж таки, не мені вирішувати, а парламенту. Але я неодноразово повторював, що є три людини, слова яких достатньо, щоб я негайно написав заяву про звільнення – це, безумовно, президент, прем’єр-міністр і моя дружина. Поки жоден з них до мене не звертався. Одразу писатиму заяву, як тільки звернуться", — сказав він.

Читайте також: Звільнення Тарана з посади міністра оборони не передбачається - Арестович

Раніше голова фракції "Слуга народу" в Раді Давид Арахамія заявив, що восени в уряді відбудеться щонайменше 4 кадрові рішення, однак не назвав прізвищ. "Слуга народу" Олександр Качура розповів, що можуть змінитися голови трьох міністерств.

"Є розмови, що треба ці міністерства посилити іншими міністрами – це Міністерство оборони, Міністерство юстиції, Міністерство культури. З приводу силового блоку, з приводу генерального прокурора в кулуарах лунало – теж таке можливо", — сказав він.

Нагадаємо, 13 липня голова МВС Арсен Аваков оголосив, що йде у відставку з посади, на якій він перебував з 2014 року. 16 липня Верховна Рада 271 голосом підтримала призначення міністром внутрішніх справ народного депутата від "Слуги народу" Дениса Монастирського.

Джерело Україна 24 Теги