Резніков про "Велику п'ятницю": аплодую цьому проєкту

Віцепрем'єр зізнався, що йому було дуже цікаво давати інтерв'ю

Резніков про "Велику п'ятницю": аплодую цьому проєкту

Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков в ефірі телеканалу "Україна 24" поділився враженнями від програми "Велика п'ятниця", де він давав інтерв'ю напередодні.

Як зазначив Олексій Резніков, формат спілкування одразу з трьома ведучими гарно підходить для відвертої розмови та фахової дискусії, що тримає у тонусі.

"Мені сподобався ефір. Мені сподобався формат. Це вперше в такому форматі, коли троє ведучих, одночасно інтерв'юерів з тобою – потужних, з інтелектом, з фаховим серйозним рівнем журналістики. Вони троє тебе сканують. Це такий пінг-понг, і він тебе тримає в тонусі, тому мені було дуже цікаво. Я був не розслаблений – це не були запитання, це був діалог, швидше за все, зокрема і висловлення своїх міркувань, навіть через запитання. Це мені дуже сподобалося. Тому я аплодую цьому проєкту і свідомо кажу – через якийсь час буду готовий знову прийти, якщо запросите", - заявив віцепрем'єр.

Читайте також: Солдатів з автоматами не буде: міністр пояснив, як Європа може допомогти Україні

Нагадаємо, віцепрем'єр Олексій Резніков в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" розповів, яке місто може стати новим місцем переговорів щодо Донбасу замість Мінська. За його словами, нове місце переговорів може бути "від Відня до Стокгольма, Гельсінкі, Женеви".

Резніков також заявив, що Мінські угоди можуть бути змінені, оскільки вони не мають характеру міжнародного договору і не є обов'язковими до виконання. "З першого дня перебування в Кабміні я казав, що Мінські угоди підлягають модернізації. Це нормально, тут немає ніякого страху, ніякого шоку. Ми визнаємо: так, вони є, треба на них спиратися, тому що це політико-дипломатичні домовленості, вони не мають характеру міжнародного договору або юридичного документа", - сказав він.

Крім того, віцепрем'єр розповів, за якої умови Україна може претендувати на членство в НАТО. "Ми зайдемо рівно тоді, коли будемо рівними партнерами, і ми будемо розуміти, що досвід нашої української армії вам буде важливий. Те, що знає сьогодні українська армія на рівні щоденного протистояння, не знає ніхто в НАТО", - підкреслив Резніков.

Джерело Україна 24 Теги