"Україна 24" готує масштабні спецмарафони

У понеділок канал проведе спецмарафон "Київ - Берлін"

"Україна 24" готує масштабні спецмарафони

12 липня загальнонаціональний канал «Україна 24» проведе масштабний спецмарафон «Київ – Берлін», присвячений розмові Володимира Зеленського з одним з найвпливовіших політиків Європи - Ангелою Меркель. Це перша частина циклу спецмарафонів, що висвітлюватимуть міжнародні зустрічі Президента України на найвищому рівні, яка передуватиме запланованій зустрічі з Джо Байденом (президентом США). 

Планується, що під час зустрічі лідери обговорять низку стратегічно важливих питань для України: це вступ до ЄС, допомога НАТО, безпекова ситуація на Донбасі та проведення «нормандського саміту». Розмова має допомогти в координації спільних дій, подальших кроків та визначити пріоритети у відносинах двох країн. 

Впродовж усього дня дві групи кореспондентів телеканалу спостерігатимуть за подіями безпосередньо з Берліну й інформуватимуть глядачів під час міжнародних включень. У студії каналу “Україна 24” - Лейла Мамедова, Богдан Машай, Марія Скиба, Андрій Булгаров, Олена Цинтила, Сергій Чернишов, Катерина Федотенко, Микита Міхальов, Олена Чабак, Олег Білецький та Євгеній Кисельов обговорюватимуть результати зустрічі з відомими політологами, міжнародними дипломатами, авторитетними спікерами та лідерами думок. А політичний оглядач Іван Яковина спрогнозує, як зустріч двох лідерів вплине на майбутнє України.  

З 19:00 до масштабного спецмарафону долучаться: Тигран Мартиросян, Наташа Влащенко, Василь Голованов та Віолетта Логунова.  

Завершать день спецвипуски «Час Голованова» та “Хард з Влащенко”,  ведучі яких розпочнуть гостру дискусію з гостями про підсумки зустрічі лідерів та її  вплив на життя українців.

Не пропустіть у понеділок, 12 липня, першу частину спецмарафону  “Київ - Берлін - Вашингтон” на загальнонаціональному каналі «Україна 24».

Джерело Україна 24 Теги