Новий прессекретар Зеленського не повинен повторювати помилки Мендель - політолог

Сергій Никифоров справляє враження професійної людини, зазначив експерт

Новий прессекретар Зеленського не повинен повторювати помилки Мендель - політолог

Новий прессекретар президента Володимира Зеленського Сергій Никифоров має утримуватися від непродуманої поведінки та різких оцінок, які дозволяла собі його попередниця Юлія Мендель.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" керівник Центру військово-правових досліджень, політолог Олександр Мусієнко.

Читайте також: Книга Юлії Мендель: політолог назвала найцікавішу подію мемуарів

За його словами, Никифоров "справляє враження професійної людини".

"Щодо помилок, треба уникати того, що називається в нас хайпом, чи бігти вперед, спішити повідомити якусь новину тощо… Завжди треба виважено і спокійно підходити до всього, перевіряти, узгоджувати обов'язково з першою особою, з президентом, давати вивірену фахову інформацію й утримуватися від певних поведінок чи різких оцінок, як дозволяла собі попередня прессекретарка в деяких моментах", - заявив експерт.

Мусієнко також висловив переконання, що "ми побачимо нормальну роботу пресслужби".

Нагадаємо, що 9 липня прессекретарем Володимира Зеленського офіційно став ведучий загальнонаціонального каналу  "Україна 24" Сергій Никифоров

Сергій Никифоров закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Тривалий час Сергій Никифоров був журналістом новин "Сьогодні". Під час запуску загальнонаціонального каналу "Україна 24" він доєднався до інформаційної команди як ведучий новин, і також вів ранкову програму "Ранок чемпіонів" з відомою телеведучою Талою Калатай.

Юлія Мендель під час роботи прессекретарем президента України неодноразово опинялася в центрі різних скандалів, пише "Фокус".

Зокрема, незабаром після інавгурації Зеленського Мендель заявила, що "українські військові на Донбасі часто піддаються на провокації й стріляють по цивільних об'єктах".

У 2020 році в мережі спливла фотографія Юлії Мендель зі стрічкою з назвою російського пропагандистського видання Russia Today (RT). Прессекретарка президента заявила, що цей знімок був зроблений нібито на Halloween-вечірці у 2016 році.

Також Мендель заявляла, що Росія "не є монополістом на російську мову", а "в Україні є своя українська російська мова".

Джерело Україна 24 Теги