Політтехнолог про нового прессекретаря Зеленського: вибір зроблено правильно

Також експерт пояснив, чи є політичне майбутнє в Юлії Мендель

Політтехнолог про нового прессекретаря Зеленського: вибір зроблено правильно

Колишній ведучий телеканалу "Україна 24" Сергій Никифоров є оптимальною заміною Юлії Мендель на посаді прессекретаря президента Володимира Зеленського.

Таку думку висловив в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" політтехнолог Борис Тизенгаузен.

"Я думаю, що великого політичного майбутнього у Юлії Мендель, напевно, не буде. Вона і не схильна йти в політику, як мінімум зараз. Єдине, вона абсолютно правильно вибрала час для своєї книги - поки про тебе пам'ятають, поки ти на перших рядках, тоді потрібно книгу випускати. Буквально через пів року-рік, якщо Юлія Мендель не працюватиме в активній фазі... Вона зараз займається комунікаціями з іноземними журналістами, тобто це не активна фаза для України. Тому через пів року-рік навряд чи велика кількість людей купувала б цю книгу", - зазначив експерт.

Читайте також: Книга Юлії Мендель: політолог назвала найцікавішу подію мемуарів

При цьому Тизенгаузен висловив сумніви, що в книзі Мендель є "якісь вибухові інсайди, якісь таємниці двору".

Оцінюючи її роботу на посаді прессекретаря Зеленського, політтехнолог зазначив:

"Коли вона була прессекретарем, вона була і в об'єктивах камер, і на всіх пресконференціях... Тоді вона могла впливати. Але ще раз підкреслю - прессекретар не повинен самостійно генерувати інформаційні приводи навколо Офісу президента, навколо президента. Він не повинен затьмарювати основний порядок денний, він повинен бути спокійним, виваженим, у хорошому сенсі сірим, тобто не особливо виділятися, не закривати своєю харизмою того, чиїм прессекретарем він є".

На його думку, колишній ведучий телеканалу "Україна 24" є оптимальною кандидатурою на цю посаду:

"Сергій Никифоров спокійний, добре розмовляє, неконфліктний. Це ідеальний супроводжувальний - прессекретар для президента. Думаю, що вибір зроблено правильно, і найближчим часом, я сподіваюся, що ніяких скандалів, пов'язаних з новим прессекретарем, ми не почуємо".

Нагадаємо, що 9 липня прессекретарем Володимира Зеленського офіційно став ведучий загальнонаціонального каналу  "Україна 24" Сергій Никифоров

Сергій Никифоров закінчив факультет журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. На початку кар’єри працював на телеканалах "К-1" та "24". Через сімейні обставини змушений був повернутися до Кривого Рогу, де влаштувався на місцевий канал "Рудана".
 
З 2007 року він перейшов на "Перший національний". Пізніше свій міжнародний досвід журналіст отримав в українській редакції європейського каналу Euronews у Ліоні.

Тривалий час Сергій Никифоров був журналістом новин "Сьогодні". Під час запуску загальнонаціонального каналу "Україна 24" він доєднався до інформаційної команди як ведучий новин, і також вів ранкову програму "Ранок чемпіонів" з відомою телеведучою Талою Калатай.