"Працює як ішак 24 години на добу": грузинський журналіст про Саакашвілі

Гендиректор телеканалу "Маварі" вважає, що офіційна грузинська влада - не партнер для України і Саакашвілі

"Працює як ішак 24 години на добу": грузинський журналіст про Саакашвілі

Гендиректор телеканалу "Мтаварі" Ніколоз Гварамія в ефірі каналу "Україна 24" розповів, навіщо Україні потрібно призначення Михайла Саакашвілі в органи влади.

"У грузинській владі в України партнерів немає, є партнери Путіна, тому що в Грузії встановлено владу, яка найближче зараз знаходиться до російського офіціозу, навіть ближче, ніж головний пострадянський політик Шеварднадзе. Що б зараз ні говорили про дев'ять років Саакашівілі - це найкращий період грузинської історії", - сказав Гварамія.

Читайте також

За словами журналіста, громадяни Грузії позитивно сприймають можливе призначення грузинського екс-президента на пост в Україні.

"Середньостатистичний грузин не може оцінювати погано грузинського політика на такий високий пост в дружній країні, де живе 40 млн чоловік. Дружньою в сприйнятті середньостатистичного грузина, а не грузинського уряду. Друге - грузини як би не ставилися до Саакашвілі, але це найвпливовіший грузинський політик з часів отримання незалежності. Всі грузини пам'ятають, що в його часи країна жила краще, він виского масштабу політик і він працює в прямому сенсі як ішак протягом 24 годин на добу... Якщо вам потрібна людина, яка так працює, може проводити реформи і не боїться, яку не можна купити, - вибирайте Саакашвілі", - підсумував Гварамія.

Нагадаємо, що питання призначення на посаду віце-прем'єр-міністра України з питань реформ Міхеіла Саакашвілі зависло в повітрі, частина депутатів від партії "Слуга народу" не хочуть підтримувати його кандидатуру.

Сам Саакашвілі поки не озвучив, якими реформами планує займатися на новій посаді в Кабміні.

Популярні відео

Теги