Росії потрібна тільки капітуляція - експерт про переговори Путіна і Зеленського

Зустріч президентів не матиме сенсу, заявив Сергій Грабський

Росії потрібна тільки капітуляція - експерт про переговори Путіна і Зеленського

Для президента Росії Володимира Путіна зустріч з українським лідером Володимиром Зеленським матиме сенс тільки у разі, якщо це будуть переговори про капітуляцію України.

Про це в ефірі програми "Сьогодні День" на телеканалі "Україна 24" заявив військовий експерт Сергій Грабський, коментуючи слова Путіна про можливість переговорів з Зеленським.

"Моя думка, що така зустріч на сьогодні, виходячи з позицій сторін, не вирішить нічого, адже для Росії має тільки один сенс – щоб прийняти капітуляцію України в будь-якому вигляді, в будь-якій точці світу. Тому для нас я не бачу жодного сенсу проводити таку зустріч на сьогодні", - заявив Грабський.

Читайте також: Аналітик назвав провалом ЄС розмороження відносин з Росією

Експерт нагадав про події квітня, коли Росія перекидала війська до кордонів України:

"Біля наших кордонів зосереджувалися війська, і ескалація на сході посилилася – посилилась кількість обстрілів, використання важкого озброєння і техніки. Тільки Росія отримала по зубах, можна сказати, тільки з нею були проведені переговори - ескалація зменшилась. Тому на мою думку, на сьогодні будь-які можливості або позитив у проведенні таких переговорів відсутній. Я не бачу доцільності".

Читайте також: Прізвища агентів Росії в українській владі відомі, але називати небезпечно - Гордон

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що не бачить сенсу у зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, оскільки "питання України вирішуються у Вашингтоні". Водночас Путін зазначив, що не відмовляється від "зустрічей подібного роду".

Раніше російський політик Леонід Гозман в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що Володимир Путін шукатиме будь-які приводи, щоб не зустрічатися з Володимиром Зеленським.

Джерело Україна 24 Теги