Сутички з поліцією і поховальні вінки: нові подробиці протестів ФОПів у Києві

Протестувальники влаштували на Майдані "похорон мікробізнесу"

Сутички з поліцією і поховальні вінки: нові подробиці протестів ФОПів у Києві

У центрі Києва 29 червня триває акція протесту фізичних осіб-підприємців (ФЛП). Протестувальники намагалися принести в урядовий квартал поховальні вінки і три труни, які символізують "похорон мікробізнесу", відбулися сутички з поліцією.

Як повідомляє в ефірі програми "Сьогодні День" кореспондент телеканалу "Україна 24" Влад Гарнаєв, протестувальники пішли по вулиці Круглоуніверситетській до Банкової, до Офісу президента, вони планують пройти повз Офіс президента і дійти до Верховної Ради.

Акція розпочалася близько 10 ранку на Майдані Незалежності. Вона називається "Похорони мікробізнесу". Для цього підприємці принесли поховальні вінки та три труни, оскільки з 1 січня фіскалізували три напрямки фізичних осіб підприємців. Люди намагалися пройти з цими атрибутами за маршрутом від Майдану через Хрещатик по Круглоуніверситетській на Банкову, повз Офіс президента та під Верховну Раду України, та на шляху руху колони відбувались сутички. Правоохоронці забирали атрибутику. Перша сутичка розпочалась буквально одразу після того, як рушила колона, друга була біля Європейської площі. Наразі інформації про затриманих немає.

Читайте також: Треба перестати обманювати пенсіонерів і бюджетників — Колесніков про проблему з ФОПами

Мітингувальники продовжили рух, але вже без атрибутів, з якими вони планували пройти до Верховної Ради.

Народний депутат від "Слуги народу" Віталій Безгін в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що нардепи готові обговорювати з протестувальниками їхні проблеми, якщо акція проходитиме мирно.

Джерело Україна 24 Теги