"Слуга народу" про протести ФОПів у Києві: нардепи готові спілкуватися, але мирно

Віталій Безгін прокоментував вимоги протестувальників

"Слуга народу" про протести ФОПів у Києві: нардепи готові спілкуватися, але мирно

Народний депутат від "Слуги народу" Віталій Безгін в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" прокоментував акцію протесту фізичних осіб-підприємців у центрі Києва 29 червня.

"Як і впродовж останнього року, йдеться про фіскалізацію. Особисто я і колеги маємо регулярну можливість комунікувати з представниками протестувальників, які регулярно під час пленарних засідань прогулюються зокрема в урядовому кварталі. Вони хочуть, наскільки я розумію, перегляду рішень податкового комітету, зокрема покращеної комунікації з паном Гетманцевим (главою податкового комітету Ради – ред.), наскільки мені зрозуміло, і перегляду тих законодавчих ініціатив, які були ухвалені 2020 року. З того, що я бачив і чув безпосередньо від них, саме на цьому зосереджені їх позиції. Це якщо відкидати трошки політичних гасел", - сказав він.

Читайте також: Треба перестати обманювати пенсіонерів і бюджетників — Колесніков про проблему з ФОПами

На запитання, чи вийдуть до мітингувальників нардепи, Безгін відповів:

"Абсолютно не бачу проблеми, я вважаю, що це правильно, коли громадяни приходять, і якщо вони готові на конструктивний діалог, народні депутати мають з ними спілкуватися. Головне, там були певні на Майдані сутички, щоб все залишалося без ескалації у винятково мирному форматі. Думаю, немає перепон і перешкод, щоб вести нормальний цивілізований діалог. Головне - без сутичок з усіх боків".

Фото - Влад Гарнаєв, "Україна 24"

Нагадаємо, вранці 29 червня на Майдані в Києві почалася масштабна акція протесту ФОПів, яка супроводжувалася сутичками з поліцією. Протестувальники намагалися принести в урядовий квартал труну і поховальні вінки, але правоохоронці почали їх блокувати.

Джерело Україна 24 Теги