Заради Криму Росія готова розв’язати Третю світову війну – ексголова ГПУ

"Росіяни готові, що Крим захищатимуть усіма можливими способами", - заявив Піскун

Заради Криму Росія готова розв’язати Третю світову війну – ексголова ГПУ

Ексголова Генеральної прокуратури Святослав Піскун в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна 24» заявив, що Росія готова розв’язати Третю світову війну, аби не віддавати Крим.

«У нас така ситуація, що є країна-сусід, яка є агресором, яка не допускає, щоб на територію Криму без її дозволу заходили інші кораблі. Вони вважають Крим своєю територією. І я думаю, що якби ми зробили щось, що зачіпає ситуацію щодо кордонів України в Криму, то могла б розв’язатися дуже небезпечна військова інтрига, яка могла б перерости і у військовий конфлікт», - заявив він.

Читайте також: В ЄС ледь не стався серйозний розкол через Путіна - Яковина

«Росіяни показують, що вони заради Криму готові розпочати Третю світову війну. Вони готові, треба це розуміти, що вони Крим захищатимуть усіма можливими способами, їх ніщо не зупинить. Вирішення питання Донбасу і Криму – це лише політичним дипломатичним способом. І я вітаю дії нашого президента та уряду, які хочуть у мирний спосіб вирішити це питання», - додав Піскун.

Читайте також: Захід відпрацьовує на Лукашенку санкції, які потім застосує до Путіна - журналіст

Нагадаємо, Міністерство оборони РФ заявило, що російський корабель відкрив попереджувальний вогонь у бік британського есмінця Defender у Чорному морі, який нібито порушив кордон. Також повідомлялося, що бомбардувальник Су-24М здійснив попереджувальне бомбометання по курсу британського корабля. Своєю чергою британська сторона спростувала даний інцидент.

Перша заступниця глави МЗС України Еміне Джапарова в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що країни НАТО повинні переглянути свою політику в Чорному морі.

Джерело Україна 24 Теги