Рада засідатиме позачергово заради МВФ: деталі від "слуги народу"

Також депутати розглянуть судову реформу

Рада засідатиме позачергово заради МВФ: деталі від "слуги народу"

Верховна Рада України до кінця поточної пленарної сесії працюватиме в режимі позачергових засідань, щоб встигнути розглянути законопроєкти, необхідні для співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це в ефірі програми "Сьогодні Ранок" на телеканалі "Україна 24" розповів народний депутат від "Слуги народу" Роман Грищук. На запитання щодо порядку денного парламенту нардеп відповів:

"Ми зараз вже зайшли в судову реформу, законопроєкт №3711-д, в якому понад 500 правок, і найімовірніше опозиція всі правки ставитиме на голосування, тому мінімум половина, а може й весь цей тиждень чергові засідання будуть в рамках цього судового законопроєкту. Тому майже на 90%, що будуть і у вівторок, і в четвер позачергові засідання. Інша частина законопроєктів, які є до кінця цієї сесії – це законопроєкти, як умовно ми між собою називаємо, для МВФ – законопроєкти, які потрібні нам для співпраці з Міжнародним валютним фондом. У нас планові два пленарних тижні, проте, є у мене відчуття, що ми до кінця сесії будемо три тижні поспіль працювати разом із позачерговими сесіями".

Читайте також: Без співпраці з МВФ інвестори не дадуть гроші Україні – інвестиційний банкір

Раніше радник президента України Олег Устенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що Україна має намір виконати всі зобов'язання, взяті перед Міжнародним валютним фондом.

Джерело Україна 24 Теги