Україну виставили на посміховисько: Савченко про скандал з Кіркоровим у чорному списку

Екснардепка також запропонувала запровадити кримінальну відповідальність за визнання Криму російським

Україну виставили на посміховисько: Савченко про скандал з Кіркоровим у чорному списку

Внесення російського співака Філіпа Кіркорова до "чорного списку" та виключення його звідти є саботажем збоку СБУ.

Таку думку в ефірі програми "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24" висловила екснародна депутатка, герой України Надія Савченко.

"На мою думку, це "врєдітєльство спецслужб". Якби це було за Ради попереднього скликання, то в сесійній залі одразу б кричали: рука Кремля, агент Москви, зрадонька. Зрадонька чому? Тому що так неоковирно косячити, виставляти на посміховисько Україну – роботу спецслужб і Міністерства культури відповідно… Ви для чого робите цей кіпіш і це сміття? Футбол – ми обов'язково в якийсь скандал влипаємо – з формою, Росія масла підливає. Тут з Кіркоровим – Росія масла підливає. Вам взагалі треба цей смітник? Залиште цей смітник… вносити загрозою нацбезпеці? Ви Путіна поставили загрозою нацбезпеці Україні? Якщо ні, то чого ви Кіркорова поставили? Якщо уже Кіркоров внесений, то ви на цьому наполягайте, все логічно. Але коли ви його викреслили зі списку, що таке, він сказав, що Крим - Україна?", - заявила Савченко.

Читайте також: Савченко про Євромайдан: я бачила, хто першим почав стріляти

Популярні відео

Ексдепутатка зазначила, що дуже багато росіян, які приїжджають в Україну або проїжджають транзитом, можуть думати і говорити, що Крим – російський.

"Але звертають увагу лише на медійних публічних осіб. Але в Росії прийнятий закон про кримінальну відповідальність, якщо ти не визнаєш Крим російським. Чому у нас немає кримінальної відповідальності за те, що ти визнаєш Крим російським? Пройшло три роки, Баста раз це сказав, приїхав в Україну – арештували. Приїхав Кіркоров з концертом в Україну – арештували. Поїхав до Криму через територію Росії – відповідно, теж арешт. Арештовуйте тоді людей, які порушили законодавство України. Ні, ми видумуємо якісь санкції, ведемо якісь війни з вітряними млинами", - сказала вона.

Читайте також: "Людина-фейк": Герой України накинулася на Арестовича

Нагадаємо, що СБУ надіслала листа в Міністерство культури і інформполітики, в якому попросила внести російського виконавця Філіпа Кіркорова в список осіб, що загрожують нацбезпеці України. Потім від СБУ надійшов новий лист - з проханням виключити співака з чорного списку.

Джерело Україна 24 Теги