Бізнесмен Фукс про санкції проти себе: був шокований, не можу SIM-карту купити

Бізнесмен Павло Фукс розповів, на які труднощі натрапив через санкції

Бізнесмен Фукс про санкції проти себе: був шокований, не можу SIM-карту купити

Бізнесмен Павло Фукс, проти якого були введені санкції, розповів про свою реакцію в програмі "Україна з Тиграном Мартиросяном" на телеканалі "Україна 24".

"Безумовно, я був шокований. Ти не розумієш, живеш в якійсь новій реальності. Ти розумієш, що це повний пакет. Мені зараз мої юристи показують, що я навіть не можу купити SIM-карту від телефону, заплатити за електрику. Я поки не розумію, як з цим всім боротися. Я був шокований, але потихеньку відходжу.

Поки я прочитав (підписаний президентом указ про санкції — ред.), завтра буду з юристами дивитися, з'ясовувати. Повний пакет, який я бачив до цього — такі ж санкції й у мене. Заблоковані всі картки кредитні, активи, рахунки. Все зупиняється, вся моя інвестиційна діяльність... все зупиняється", — сказав він.

Читайте також: Експрем'єр назвав проблему з санкціями РНБО: буде російський виграш

За словами Фукса, головна претензія до нього — нібито російське громадянство.

До мене є конкретна претензія з боку нашої держави про те, що я є громадянином Росії. На базі цього пан Данилов висловлювався неодноразово. Що спочатку компанії, які мені приписують, до яких я не маю відношення. Я якихось із них розглядав ліцензії, мені цікаво було їх купити, але я до них відношення не маю. Мене прив'язали та написали як громадянина РФ. До мене претензія, що я є громадянином Росії. Я вчора пізно ввечері направив до СБУ, МВС, РНБО і президента листа з документами, які показують, що це брехня, це сфабриковані документи, які пан Данилов взяв у своїх друзів, знайомих. Я вже підготувався, взяв матеріал з собою, документи", — сказав він.

Читайте також: Треба дозволити РНБО розстрілювати - Гордон відреагував на законопроєкт щодо санкцій

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони 18 червня ввела санкції щодо бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса.

24 червня президент Володимир Зеленський підписав указ про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 18 червня ввести санкції проти 540 компаній і 538 осіб на три роки й безстроково.

Джерело Україна 24 Теги