Вітренко заявив, що не готовий очолити Кабмін

Глава "Нафтогазу" запевнив, що не має амбіцій щодо публічної політики

Вітренко заявив, що не готовий очолити Кабмін

Глава правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24" прокоментував можливість свого повернення на роботу в Кабмін, зокрема на посаду прем'єр-міністра.

На запитання, чи готовий він очолити уряд, наприклад, восени, Вітренко відповів:

"По-перше, у мене поки вистачає проблем на моїй теперішній посаді. Багато чого треба зробити на цій посаді, щоб показати результат, щоб робота ефективних менеджерів принесла користь для всіх українців. Щодо роботи в уряді, то, по-перше, я там трохи попрацював, не можу сказати, що там медом намазано і хочеться туди повернутися. Люди, які йдуть на це, вони чесні й хочуть там щось напрацювати – це така певна Голгофа. Поки я про це не думаю, поки концентруюся на "Нафтогазі". Амбіцій щодо публічної політики наразі у мене немає. Я б для себе планував, що, можливо, років за 10 я в політику повернуся. Але поки мені вистачає інших викликів".

Читайте також: Вітренко назвав дві умови для відмови України від імпорту газу

Нагадаємо, що у квітні Кабмін звільнив з поста глави "Нафтогазу" Андрія Коболєва, який очолював компанію сім років. На місце Коболєва був призначений в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

Раніше глава "Нафтогазу" Юрій Вітренко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як президент Росії Володимир Путін використовує газопровід "Північний потік-2".

Джерело Україна 24 Теги